poniedziałek, 15 listopada 2010

o żesz kurwa mać !!

powyższe stwierdzenie,które i tak wydaje mi się delikatne,napisałam wczoraj...tylko to ciskało mi się na usta w tej całej beznadziejnej powtarzalności sytuacji..
to,że używam wulgarnych słów pewnie brzydko o mnie świadczy,ale w tej chwili to mnie najmniej interesuje
zaczynam mieć pretensje sama do siebie,że tkwię w tym gównie po uszy..jakoś tak nie idzie mi wygrzebywanie się z niego..przeczekuję chyba,wypatruję lepszego czasu,a męczę się przy tym jak cholera,i nie wiem ile jeszcze wytrzymam..gdybym tylko miała się gdzie podziać,gdybym miała odłożony kawałek grosza
nie chcę oglądać i słuchać pijaka,
nie chcę się bać o siebie i dzieci,
nie chcę czuć tych wszystkich złych emocji

jestem przybita na maxa

9 komentarzy:

 1. No o żesz kurwa mać, faktycznie... masz dość, uciekaj od niego, jak najdalej i nie oglądaj się za siebie, zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji jeśli chodzi o mieszkanie i finanse. A fundowanie sobie i przedewszystkim dzieciom koszmaru, który będzie się za nimi ciągnął całe życie, to najgorsze co możesz zrobić...przepraszam, nie powinnam radzić i tak otwarcie wyrażać swojego poglądu na tą sprawę ale ja to przeszłąm jako dziecko, jestem córką pijaka, który siekierą rąbał meble w domu i co noc bił moją mamę...Zostaw go i nie oglądaj się za siebie...Jeszcze raz wybacz bezpośrednie podejście do tematu. Pozdrawiam i powodzenia. Nie ma na co czekać, walcz o siebie i dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ tak nie można, przecież ślubowaliście sobie" miłość, wierność i uczciwość małżeńską, oraz że nie rozstaniecie się aż do śmierci" ?
  Jestem oburzony, sakrament małżeński rzecz święta. Widzę dziecko, że prowadzisz bloga, więc masz w domu komputer, oznacza to że Twój mąż jeszcze go nie wyniósł z domu. Ja wam mówię jest dobrze, jest dobrze, ale nie najgorzej jest.
  Wpadnij kiedyś do mnie córko, mam DVD i płyty.
  Trzymaj się ;)
  Grzegorz ojciec

  OdpowiedzUsuń
 3. Spieprzaj od dziada, mówię po raz kolejny. Jesteś silną babką, dostaniesz alimenty i jakoś się wszystko ułoży. Nie ma co marnować życia na kogoś, kto nie jest tego wart. A Pan Sabvelso niech się zastanowi zanim coś powie, bo poglądy ma średniowieczne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słuchaj córko tej Agnieszki, Ona prawdy nie mówi, pewnie chce zająć Twoje miejsce, sprawdź czy nie jest z tego samego miasta? Nie możesz do tego dopuścić.
  Droga córko, mam nowe płyty DVD Marka Dorcela, porozmawiamy o uległości i dominacji, wpadnij w wolnej chwili.
  Trzymaj się dzielnie, jestem z Tobą ;)
  Aha.. i dzwoń do drzwi trzy razy, bo listonosz dzwoni zawsze dwa razy jak mnie nie ma w domu.
  Pozdrawiam serdecznie !

  OdpowiedzUsuń
 5. Muszę chyba przestać, bo moje posty są jak pocałunek śmierci. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. lepszych czasów z nim nie będzie, zmień życie póki czas, potem już Ci się nie będzie chciało, choć będzie gorzej. Jeśli nie o sobie, to pomyśl o dziecku, bo warto dla niego wszystko zmienić, zwłaszcza zadbać o lepsze wspomnienia.

  OdpowiedzUsuń
 7. Powinnaś dołączyć na Facebooku do grupy "Ja pierdolę jako reakcja na otaczającą rzeczywistość".

  OdpowiedzUsuń
 8. doskonale Cię rozumiem
  w pewnym wieku człowiek się już nie zmieni,nie ma na co liczyć
  i nie wiadomo co zrobić
  ściskam,tylko to mogę zrobić :)

  OdpowiedzUsuń